FOTO 1

Ankara Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Kampları Ofisi tarafından düzenlenen 2016 Manavgat ÖRSEM Öğrenci Kampımız Başlıyor…

Ön kayıtlar 2 Mayıs 2016 Günü Saat 09:00’da sks.ankara.edu.tr adresinden yapılacaktır. Ön kayıtın yapıldığı gün dahil olmak üzere 3 gün içerisinde banka dekontu ile birlikte Gölbaşı/Öğrenci Kampları Ofisi’ne bizzat gelerek kaydınızı onaylatmanız gerekmektedir.

Aksi takdirde 3. iş günü mesai bitiminde kesinleştirilmeyen ön kayıtlar silinecektir. Ön kaydı silinen öğrenciler tekrardan sistemden ön kayıt yaptıramayacak olup bizzat Gölbaşı Öğrenci Kampları Ofisi’ne başvurarak ön kayıtlarını aktif hale getirebileceklerdir.

Diğer üniversite öğrencileri için 10 kişilik kontenjan ayrılmış olup kayıt için bizzat Gölbaşı/Öğrenci Kampları Ofisine öğrenci belgesi ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Diğer üniversite öğrencileri interaktif olarak kayıt yapamazlar.

 

ÜCRET

Ankara Üniversitesi: 325 TL

Diğer Üniversite: 410 TL
Ücrete Dahil Olanlar
*5 Gece 6 Gün Tam Pansiyon Konaklama
*Her Şey Dahil Konsept
*Ulaşım ( Otobüsler Kamp Başlangıç Tarihinden Bir Gece Önce Saat 23:59 ‘ da Tandoğan Olimpik Yüzme Havuzunun Otoparkından Hareket Edecektir.)
-Ayrıca isteğe bağlı olarak Rafting , Aquapark, Tekne Turu ve Disco Turları otel tarafından (ücretli)  olarak düzenlenecektir…

NOT: Kampa varış sabah 8.00-8.30 arasındadır. Odalara yerleşme saat 14.00’e kadar yapılmaktadır. Tesise varış günü sabah kahvaltı pakete dahil değildir ve isteyen öğrencilerimiz 15.00 TL karşılığında açık büfe kahvaltıdan faydalanabilirler.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN

TIKLAYINIZ

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin : 
Tel : 0 312 362 97 20 / 7844

Adres :Ankara Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi, Bahçelievler Mah.319.sok.06830 Gölbaşı/Ankara
Web :  sks.ankara.edu.tr
E-posta : kamp@ankara.edu.tr
Facebook : www.facebook.com/ogr.kamp

manavgat-donemler