Kurs Kayıtları İçin TIKLAYINIZ.

 

Başkanlığımız tarafından öğrencilerimiz için yürütülen ÜCRETSİZ KÜLTÜR ve SANAT KURSLARI başvuruları 18 – 25 Ekim 2017 tarihleri arasında intenet sitemizden ONLINE olarak gerçekleştirilecektir.

Öğrencilerimiz en fazla 2 kursa önkayıt yaptırabilecektir.

Kurslarımız 28 Ekim 2017 tarihi itibariyle eğitimlerine başlayacaktır.

             

ANKARA ÜNİVERİTESİ

SAĞLIK KÜLTÜR ve SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

2017-2018 ÖĞRETİM YILI KÜLTÜR ve SANAT KURSLARI PROGRAMI

  KURS ADI TARİH SAAT YER
1 Bağlama (Kısa Sap) Pazar – 5 Kasım 13:00  Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
2 Bağlama (Uzun Sap) Pazar – 5 Kasım 15:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
3 Gitar (Klasik) Pazar – 5 Kasım 15:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
4 Gitar (Pop) Pazar – 5 Kasım 13:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
5 Keman Çarşamba – 1 Kasım 18:30 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
6 Ney Cumartesi – 4 Kasım 14:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
7 Kemençe Cumartesi – 4 Kasım 15:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
8 Vurmalı Çalgılar Çarşamba – 1 Kasım 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
9 Türk Halk Müziği Korosu Pazar – 5 Kasım  11:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
10 Türk Sanat Müziği Korosu Cumartesi – 4 Kasım 11:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
11 Geri Dönüşüm Orkestrası Pazar – 5 Kasım 17:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
12 Resim Perşembe – 2 Kasım 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
13 Seramik Salı – 31 Ekim 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
14 Ebru Perşembe – 2 Kasım 17:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
15 Satranç Cumartesi – 4 Kasım 10:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
16 Fotoğraf Perşembe – 2 Kasım 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
17 Beden ve Zihin Dili Salı – 31 Ekim 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
18 İşaret Dili Çarşamba – 1 Kasım 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
19 Diksiyon Pazartesi – 6 Kasım 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
20 Yaratıcı Yazma Salı – 31 Ekim 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
21 Sanat Okur Yazarlığı Pazartesi – 30 Ekim 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
22 Medya ve İletişim Perşembe – 2 Kasım 13:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
23 Yaratıcı Drama Pazartesi – 30 Ekim 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
24 Tiyatro Çarşamba – 1 Kasım 18:00 Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi (Mamak Cad. No:2 Dikimevi)
25 Türk Halk Dansları Cumartesi – 4 Kasım

( Temiz Spor Ayakkabılarının Yanınızda Getirilmesi Zorunludur )

13:30 Ankara Üniversitesi Cebeci Kapalı Spor Salonu (Cebeci Yerleşkesi)
26 Latin Dansları Çarşamba 17:30 Ankara Üniversitesi Milli Piyango Öğrenci Evi Alt Kat (Cebeci Yerleşkesi)
Pazar – 5 Kasım (İLK DERS) 15:00