Duyurular

Film Gösterimi – Vahşi Batı Hikayeleri

Perşembe günleri saat 18:30’da yapılmakta olan “Perşembe Sinema Akşamları” etkinliği, Ankara Üniversitesi Öğrencileri ve Personeline ücretsizdir.

Film Gösterimi – Şampiyon

Perşembe günleri saat 18:30’da yapılmakta olan “Perşembe Sinema Akşamları” etkinliği, Ankara Üniversitesi Öğrencileri ve Personeline ücretsizdir.

Ücretsiz Kültür Kursları Girişimcilik ( Türkçe – İngilizce )

Başkanlığımız tarafından açılacak olan Girişimcilik kursu İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı kurs olarak açılacaktır. Öğrencilerimizin kayıt yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir.Başvurular 06.11.2019 Saat: 10:00’da online olarak yapılacaktır.   Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız!

Film Gösterimi – Green Book

Perşembe günleri saat 18:30’da yapılmakta olan “Perşembe Sinema Akşamları” etkinliği, Ankara Üniversitesi Öğrencileri ve Personeline ücretsizdir. Tarih  :  07 Kasım 2019 Saat : 18:30 Adres : Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi / Dikimevi – Çok Amaçlı Salon

Anadolu Ateşi & İstanbul Dreams Gösterisi Ücretsiz Bilet

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız! Anadolu Ateşi & İstanbul Dreams’in 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:21:00’da Ankara Congresium Salonu’nunda gerçekleştireceği gösteriyi izlemek isteyen öğrencilerimiz için sınırlı sayıda bilet temin edilmiştir.Biletler İçin 5 Kasım 2019 Saat 12:00’de Online Başvuru Açılacaktır. Biletleri 7 Kasım Perşembe günü Saat:13:00’a kadar Kültür Sanat Merkezi Mamak caddesi No:2 Dikimevi/Ankara adresinden alabilirsiniz.

Kampüs Kart

Haberler

Change Language

   Turkey flag icon - free download