Duyuru Arşivi

Gösterilen Kayıt : 110 Toplam Kayıt : 389

“Müzede Bir Gün” Projesi 3.Tur Duyurusu

by Şükrü Gülfidan

Başkanlığımız tarafından yürütülen “Müzede Bir Gün” Projesi kapsamında 16 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 14:00’de Fransız Kültür Merkezinde sergilenen “Micro-Folie” Dijital Müze ve Sanal Gerçeklik Atölyesi’ne bir gezi düzenlenecektir. Geziye katılım ücretsiz ve kontenjan ile sınırlıdır. Başvurmak İçin Tıklayınız ! Not: Kültür Sanat Merkezi (KSM) önünde saat 12:30’da servis kalkacaktır.

“AKŞAM SEFASI” Türk Sanat Müziği Programı Canlı Yayını

by Şükrü Gülfidan

TRT Ankara Televizyonu tarafından 11 Ocak 2019 Cuma günü saat 21:00’de TRT Ankara Arı Stüdyosunda gerçekleştirilecek olan “AKŞAM SEFASI” Türk Sanat Müziği Programının, TRT Müzik kanalından yapılacak canlı yayınına Üniversitemiz öğrencileri ve personelinin katılımlarının sağlanabilmesi için sınırlı sayıda yer ayrılmıştır.

Film Gösterimi – Casablanca

by Şükrü Gülfidan

Film Gösterimine, Ankara Üniversitesi Öğrencileri ve Personeli davetlidir. Tarih  :  27 Aralık 2018 Perşembe Saat : 18:00 Adres : Ankara Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi / Dikimevi – Çok Amaçlı Salon

Paletteki Renkler, Takı Tasarımıyla Buluşuyor.

by Şükrü Gülfidan

Türk-Çin Kadınları Dostluk ve Kültür Derneği ile Adalet Mensupları Dayanışma Vakfı tarafından desteklenen Üniversitemiz Öğrenci Destek Komisyonu – Beypazarı M.Y.O. Öğrencilerinin tasarladığı takılardan ve Ressam Hikmet ÇETİNKAYA ile Atölye Öğrencilerinin tablolarından oluşan “Paletteki Renkler, Takı Tasarımıyla Buluşuyor.” takı ve resim sergilerine katılımlarınızı bekleriz.