Ankara Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Psikolojik Danışma birimi olarak öncelikle tüm öğrencilerimize “Merhaba” diyoruz.

Amacımız öğrencilerimizin zihinsel, duygusal, sosyal gelişimlerine ve sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktır.

Eğer, kendinizi gergin, karamsar, yorgun, bitkin hissediyorsanız, kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız, sınav kaygınız oldukça yüksekse, zamanınızı etkin kullanamıyorsanız, insanlarla ilişkilerinizde sıkıntı yaşıyorsanız, topluluklara girmekten kaçınıyorsanız, kız – erkek (duygusal) ilişkilerinizde aşırı gururlu davranıyorsanız, kendinize daha güvenen biri olmak istiyorsanız, kente ve okula uyum sağlayamıyorsanız, günlük hayatınızı zorlaştıran bir takım takıntılarınız varsa, akademik hedeflerinizle ilgili belirsizlik ve sıkıntı varsa birimimize başvurabilirsiniz.

Üniversitemizin tüm öğrencileri, sağlık karnesine bakılmaksızın birimimizden hafta içi her gün 9.00 – 17.00 arasında yararlanabilir. İlk görüşmeler randevusuz daha sonraki görüşmeler için randevu verilmektedir. Bu görüşmeler gizlilik ilkesi içinde yapılmaktadır. Bireysel görüşmeler gerekirse aile ile birlikte de yapılmaktadır.

 

Randevu almak için :

Uzm.Psk. Halil ŞENELMİŞ – Telefon: (0312) 362 9720 / 7650